— Перший відео-ефір в Барабані
20 грудня 2018 року о 19.00

Привіт, друзі! Ми раді Вам повідомити, що 20 грудня 2018 року о 19.00 на радіо Барабан буде перший живий відео-ефір. Ми дуже хвилюємося з цього приводу, але водночас пишаємося собою. Сподіваємося, що й наші слухачі пишатимуться та радітимуть разом з нами... Ми щиро вдячні нашому другу Руслану Горовому, за те, що погодився на цей експеримент. Руслан в цей день буде офіційно презентувати свою нову книгу «Всі ми родом не з Києва». Якщо Ви хотіли бути присутні фізично на цьому заході, але у Вас не виходить – не переймайте – слухайте та дивіться Перше Соціальне радіо Барабан! 20 грудня 2018 року о 19.00 «Бочка» на Хрещатику – ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ!!!

19-12-2018
10:50
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Горовий наживо з Бочки!!!

Привіт мешканці Барабану!
Ми тут вирішили трохи поекспериментувати… Тепер ми хочемо щоб Ви не тільки слухали радіо Барабан, але й бачили. Руслан Горовий погодився бути першим, і ми тому дуже тішимося. Класно починати щось вперше з гарною людиною. Руслан саме таким і є… Він не тільки багато балакає, але й встигає дуже багато робити хороших, добрих справ.
Для тих, хто не знає Руслана Горового знайомтеся:

 — Чисто чоловіча пісня від Антитіла

У групи Антитіла на цей рік великі плани. Окрім великого стадіонного туру країною команда має в планах видати новий альбом і кілька пісень з нього ви вже навіть чули в Барабані. Тепер настає час для ще однієї композиції. Називається вона Вірила і для Антитіл і Тараса це дуже особлива робота.