00:00
/
01:00

Мотор’ролла розродилася новим синглом «Колись»

— Мотор’ролла розродилася новим синглом «Колись»

Мотор’ролла має для нас свою нову пісню. Трек називається Колись і має доволі цікаву історію. Вже майже штатний автор пісень групи Тома Приймак іще роки два тому показала лідерові Моторролли Сергієві Присяжному дві пісні, які на її думку могли б пасувати групі. Одну з цих робіт хлопці вже показали у червні, це була пісня Надихай, а час другої настав зараз. Спершу Сергій вирішив записати композицію Колись повністю своїми силами – тобто обійтися без групи, а самостійно наспівати і награти партії всіх інструментів у студії. Цю задумку він втілив у життя і така персональна копія треку Колись у нього є. Сергій Присяжний: «Але потім було ухвалено всією групою рішення долучитися і додати своїх барв і завдяки цьому на сьогоднішній день ми маємо трохи класних баладних крепких пісень» Але зараз тримайте версію, яка є цілком груповою, а персональний варіант Сергія лежатиме поки що в архіві. І можливо вийде колись бонусом на якомусь новому альбомі Сергій Присяжний: «З приводу нового альбому я думаю, що ми так і будемо рухатися від синґлу до синґлу, поки не назбирається достатньо пісень, щоб його запропонувати як нову програму і вже з нею покататися по країні». А тим часом тримайте в ефірі Барабану новий екземпляр в цій колекції нових пісень..

26-10-2018
09:31
Комментариев: 0

Коментарии:

 — Чумацький Шлях з ПРЕМ’ЄРОЮ Ламай

Хмельницька група Чумацький Шлях ще у березні випустила свій міні альбом «Тисячі Років», куди і увійшла їхня сьогоднішня презентація, пісня Ламай. Щоправда в альбомі трек звучить по-іншому, оскільки для радіо його музиканти трохи переробили.

«Творчий процес це завжди якісь експерименти і ми хотіли зробити кілька версій цієї пісні. Радіоверсія відрізняється від оригіналу, але незважаючи на відмінність, сприйняття пісні вцілому не змінилося».

 — Бородатий Роллікс

Херсонська команда Роллікс проїхалася не так давно невеликим туром Україною під час якого музиканти команди не голилися. Вся ця акція у них так і називалася «Борода Тур» а тепер настав час презентувати і відповідну пісню групи.
Сам лідер команди Дмитро Ігнатов про власну бороду завжди говорить з любов’ю: