00:00
/
01:00

Горовий наживо з Бочки!!!

— Горовий наживо з Бочки!!!

Привіт мешканці Барабану! Ми тут вирішили трохи поекспериментувати… Тепер ми хочемо щоб Ви не тільки слухали радіо Барабан, але й бачили. Руслан Горовий погодився бути першим, і ми тому дуже тішимося. Класно починати щось вперше з гарною людиною. Руслан саме таким і є… Він не тільки багато балакає, але й встигає дуже багато робити хороших, добрих справ. Для тих, хто не знає Руслана Горового знайомтеся: це український журналіст, автор відомого проекту «Служба розшуку дітей», Заслужений журналіст України, режисер короткометражного та документального кіно, поет і музикант, письменник, автор збірок повістей та оповідань. Співзасновник видавництва «ТаТиШо». І от цей великий дядько збирається представити загалу свою нову книгу «Всі ми родом не з Києва». 20 грудня, 19.00 Київ, Бочка на Хрещатику. Дивіться наживо на Першому Соціальному радіо Барабан.

11-12-2018
10:35
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Андрій Хливнюк не витримав!!!

Бумбокс працює над своїм новим альбомом «Таємний Код», який має вийти наступного року. Робота триває на різних студіях, в тому числі і у Франції. Перший трек з майбутнього релізу - пісню «Тримай Мене», записану спільно з командою The Gitas ви вже могли чути в Барабані, а сьогодні черга другого синглу, що називається Твій на 100%. І за словами Андрія Хливнюка - це на сто відсотків реальна історія.

 — Перший відео-ефір в Барабані
20 грудня 2018 року о 19.00

Привіт, друзі! Ми раді Вам повідомити, що 20 грудня 2018 року о 19.00 на радіо Барабан буде перший живий відео-ефір. Ми дуже хвилюємося з цього приводу, але водночас пишаємося собою. Сподіваємося, що й наші слухачі пишатимуться та радітимуть разом з нами...
Ми щиро вдячні нашому другу Руслану Горовому, за те, що погодився на цей експеримент.