00:00
/
01:00

Чумацький Шлях з ПРЕМ’ЄРОЮ Ламай

— Чумацький Шлях з ПРЕМ’ЄРОЮ Ламай

Хмельницька група Чумацький Шлях ще у березні випустила свій міні альбом «Тисячі Років», куди і увійшла їхня сьогоднішня презентація, пісня Ламай. Щоправда в альбомі трек звучить по-іншому, оскільки для радіо його музиканти трохи переробили. «Творчий процес це завжди якісь експерименти і ми хотіли зробити кілька версій цієї пісні. Радіоверсія відрізняється від оригіналу, але незважаючи на відмінність, сприйняття пісні вцілому не змінилося». Тут варто сказати, що пісня має свою історію і народилася в результаті своєрідного експерименту з музикантом групи Йорий Клоц «Пісня пройшла тривалий етап створення і зазнала багатьох змін, але спочатку це був джем з нашим другом Ярком Себало, який зіграв свою партію у цій пісні на лірі. Після того як ми зрозуміли, в якому напрямку рухатися, ми створили повністю аранжування, створили текст і пісня була готова» І тепер ми її оцінимо.

08-10-2018
10:38
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Адаптация Пчёл «о запутанных отношениях между мышками и клетками»

Адаптация Пчёл представляет всем жителям Барабана свой новый сингл «Коробок»!!!
Наша редакция уже похвально оценила эту философскую зарисовку, хотя каждый из наших слушателей сам вправе решать, о чем эта песня и для чего… Мы не вправе навязывать свое мнение. А вот сами участники группы утверждают что песня: «О запутанных отношениях между мышками и клетками»…

 — Мотор’ролла розродилася новим синглом «Колись»

Мотор’ролла має для нас свою нову пісню. Трек називається Колись і має доволі цікаву історію. Вже майже штатний автор пісень групи Тома Приймак іще роки два тому показала лідерові Моторролли Сергієві Присяжному дві пісні, які на її думку могли б пасувати групі. Одну з цих робіт хлопці вже показали у червні, це була пісня Надихай, а час другої настав зараз.