00:00
/
01:00

Бородатий Роллікс

— Бородатий Роллікс

Херсонська команда Роллікс проїхалася не так давно невеликим туром Україною під час якого музиканти команди не голилися. Вся ця акція у них так і називалася «Борода Тур» а тепер настав час презентувати і відповідну пісню групи. Сам лідер команди Дмитро Ігнатов про власну бороду завжди говорить з любов’ю: «Деякий час я її відпускав. Вона стала то більшою, то меншою… тим не менш я не голю свою мармизу років зо 5 і мені подобається, як це виглядає. Крім того всі учасники нашої команди носять бороду і можна сказати, що це пісня про нас». Ну і звісно, що цей трек хлопці записали з прицілом на новий альбом: «Хотілося б випустити альбом наступного року. Звісно нам треба дописати ще зо 5 пісень для повноцінного альбомного матеріалу і ідеї є». Поки що ж команда має ще одну ідею - перекласти пісню Борода англійською мовою. Але поки вони це не зробили, то послухаємо оригінал на радіо Барабан!

26-11-2018
09:45
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Мотор’ролла розродилася новим синглом «Колись»

Мотор’ролла має для нас свою нову пісню. Трек називається Колись і має доволі цікаву історію. Вже майже штатний автор пісень групи Тома Приймак іще роки два тому показала лідерові Моторролли Сергієві Присяжному дві пісні, які на її думку могли б пасувати групі. Одну з цих робіт хлопці вже показали у червні, це була пісня Надихай, а час другої настав зараз.

 — Андрій Хливнюк не витримав!!!

Бумбокс працює над своїм новим альбомом «Таємний Код», який має вийти наступного року. Робота триває на різних студіях, в тому числі і у Франції. Перший трек з майбутнього релізу - пісню «Тримай Мене», записану спільно з командою The Gitas ви вже могли чути в Барабані, а сьогодні черга другого синглу, що називається Твій на 100%. І за словами Андрія Хливнюка - це на сто відсотків реальна історія.